Lietuvos rinktinė pralaimėjo Serbijoje

Lietuvos rinktinė pasirodymą UEFA Tautų lygos turnyre baigė šeštu pralaimėjimu, kai 1:4 krito prieš Serbiją ir C lygos 4-oje grupėje liko be taškų.

Antroji mačo dalis prasidėjo itin nemaloniai. Jau 48-ąją minutę po kampinio Artūras Žulpa galva nuginklavo Ernestą Šetkų ir išvedė Serbiją į priekį.

Jau 58-ąją minutę Aleksandras Mitrovičius surado aukštą kamuolį baudos aikštelėje ir galva nukreipė jį į Lietuvos vartus.

Vis tik D.Petravičius antrąjį savo šansą išnaudojo puikiai. 64-ąją minutę jis baudos aikštelėje rado Serbijos vartininko pamuštą kamuolį ir pasiuntė jį į tinklą smūgiu per save.

Pozityvios nuotaikos tęsėsi neilgai. Eilinis perdavimas į Lietuvos baudos aikštelę 71-ąją minutę baigėsi Aleksandaro Prijovičiaus smūgiu galva ir įvarčiu.

Dar po trijų minučių Ademas Ljajičius, sulaukęs puikaus perdavimo, permetė kamuolį per E.Šetkų ir patupdė vartuose.

Rungtynės baigėsi užtikrinta serbų pergale 4:1.

Lietuva, likusi grupėje paskutinė, krenta į žemiausią – D lygą.