Viskonsine automobiliui įsirėžus į kalėdinį paradą žuvo 5 žmonės, per 40 sužeista

Viskonsino valstijoje automobiliui sekmadienio pavakare įsirėžus į kalėdinį paradą žuvo penki žmonės ir daugiau kaip 40 sužeista, pranešė pareigūnai.

Pareigūnai teberenka informaciją apie incidentą, įvykusį po 16 val. 30 min. vietos (pirmadienį 0 val. 30 min. Lietuvos) laiku, kai Milvokio primiestyje Vokešoje žiūrovai buvo susirinkę pasižiūrėti kasmetinio parado.

ES patvirtino „technines derybas“ su Baltarusija migrantų klausimu

derybasEuropos Komisija trečiadienį patvirtino surengsianti „technines derybas“ su Baltarusija, kaip galėtų būti repatrijuoti migrantai, besistengiantys patekti į Bendrijos teritoriją per Lenkijos sieną.

Europos Sąjunga nepripažįsta teisėtu autoritarinio prezidento Aliaksandro Lukašenkos režimo, anksčiau paskelbusio, kad susitarimas dėl derybų yra diplomatinis proveržis Minsko priešpriešoje su Briuseliu.

Eidamas 89-uosius metus mirė garsus rašytojas Wilburas Smith

Šeštadienį savo namuose eidamas 89-uosius metus mirė visame pasaulyje garsus rašytojas Wilburas Smith (Vilburas Smitas), pranešė jo atstovai.

49 knygas parašęs W. Smith garsėjo savo nuotykių istorijomis, nunešančiomis skaitytojus į tropines salas, Afrikos džiungles, Senovės Egiptą ir į Antrojo pasaulinio karo laikus.

„Pasaulinių bestselerių autorius Wilburas Smith netikėtai mirė šią popietę savo namuose Keiptaune po to, kai su savo žmona Niso skaitė ir rašė“, – pranešė tinklalapis „Wilbur Smith Books“ bei su rašytoju dirbusi leidykla „Bonnier Books UK“.

Rusijoje – per 39,2 tūkst. naujų COVID-19 atvejų, fiksuotas mirštamumo antirekordas

Rusijoje per praėjusią parą nustatyti 39 256 nauji COVID-19 atvejai, taip pat mirė 1 241 anksčiau užsikrėtęs žmogus – daugiausiai nuo pandemijos pradžios, rodo šeštadienį paskelbti kovą su epidemija koordinuojančio operatyvinio štabo duomenys.

Ankstesnę dieną buvo nustatyti 40 123 nauji COVID-19 atvejai ir mirė 1 235 anksčiau užsikrėtę žmonės.

JAV leido skiepyti „Pfizer“ vakcina 5–11 metų vaikus

Jungtinės Valstijos penktadienį suteikė leidimą skiepyti 5–11 metų vaikus bendrovės „Pfizer“ gaminama vakcina nuo COVID-19, ekspertų komitetui šią savaitę nutarus, kad preparato nauda nusveria riziką.

„Kaip motina ir gydytoja žinau, kad tėvai, globėjai, mokyklų darbuotojai ir vaikai laukė šiandienos leidimo“, – sakoma Maisto ir vaistų administracijos vadovės pareigas einančios Janet Woodcock (Džanet Vudkok) pranešime.

Kongo upėje apvirtus laivui žuvo arba dingo per 100 žmonių

Daugiau kaip 100 žmonių žuvo arba dingo Kongo upėje apvirtus ir nuskendus laivui, šeštadienį pranešė vienos Kongo Demokratinės Respublikos provincijos pareigūnai.

Laivas nuskendo naktį iš pirmadienio į antradienį; iki šiol rastas 61 lavoną. Manoma, kad dar 60 žmonių yra dingę, naujienų agentūrai sakė šiaurės rytinės Mongalos provincijos administracijos atstovas Nestoras Magbado (Nestoras Magbadas). Pasak jo, dar 39 žmonės buvo rasti gyvi.

Nepalo naujausiame gyventojų surašyme – trečia lyties kategorija

Nepalas pirmą kartą savo gyventojų surašyme įvedė trečią lyties kategoriją, šiuo žingsniu tikėdamasis užtikrinti daugiau teisių šios Himalajų tautos LGBTQ bendruomenei.

Centrinio statistikos biuro pareigūnai nuo praėjusio šeštadienio lankosi 30 mln. gyventojų turinčios šalies žmonių namuose, leisdami respondentams nurodyti vyrišką, moterišką arba „kitą“ lytį.

JAV nuo bėgių nulėkus traukiniui, žuvo mažiausiai 3 žmonės, daug sužeistų

JAV Montanos valstijoje šeštadienį nuo bėgių nulėkus traukiniui, buvo sužeista daugiau kaip 50 žmonių, o mažiausiai trys žmonės žuvo, pranešė JAV žiniasklaida.

Geležinkelių operatorė „Amtrak“ pranešė bendradarbiaujanti su vietos institucijomis, siekdama „pervežti sužeistus keleivius [į ligonines] ir saugiai evakuoti visus kitus keleivius“.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode