Procentai
RETRO

A. Dulkys neformaliame ES sveikatos ministrų susitikime aptars el. duomenų klausimus

dulkysSveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys dalyvaus neformaliame Europos Sąjungos (ES) sveikatos ministrų susitikime Ispanijoje, kuriame aptars elektroninių sveikatos duomenų ir kitus klausimus.

Kaip pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), susitikimą organizuoja ES Tarybai šį pusmetį pirmininkaujanti Ispanija.

Ketvirtadienį ir penktadienį susitikime ES valstybių narių ministrai, atsakingi už sveikatos klausimus, diskutuos apie skaitmeninę sveikatą.

Ministrai aptars piliečių galimybes lengvai prieiti prie savo elektroninių sveikatos duomenų, sveikatos duomenų pasiekiamumą moksliniams tyrimams ir plėtrai. Susitikimo metu taip pat vyks diskusija dėl psichikos sveikatos gerinimo ES.

Kaip skelbiama, diskusijos metu ministrai pasikeis nuomonėmis, kaip valstybės narės gali prisidėti prie psichikos sveikatos integravimo į visas politikos sritis ir pagerinti psichikos sveikatos problemų turinčių žmonių prieigą prie psichikos sveikatos priežiūros paslaugų. 

Paskutinį kartą A. Dulkys su kolegomis iš Europos buvo susitikęs birželį, kai dalyvavo ES Užimtumo, socialinės politikos, sveikatos ir vartotojų reikalų tarybos posėdyje Liuksemburge.

BNS nuotrauka

Informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode