Darom/juosta
Lietuvių kalbos konferencija

Praėjusią savaitę Sedos Vytauto Mačernio gimnazijoje vyko lietuvių kalbos konferencija „Donelaitis mums – kaip duona kasdieninė“, skirta Kristijono Donelaičio metams paminėti.

Konferencijoje pranešimus skaitė 7a–IVa kl. moksleiviai. Kaip akcentavo lietuvių kalbos mokytoja Judita Niūniavienė, pačių jauniausių konferencijos dalyvių, septintokių Deimenos Baužytės ir Vidmantės Šakiniūtės, pranešimą „Kaip mokame sveikintis ir atsisveikinti?“ palankiai sutiko klausytojai, kuriais buvo I–IV klasių moksleiviai. Taip pat, J. Niūniavienės teigimu, klausytojai aktyviai dalyvavo diskusijose ir apibendrinimuose. Mokytoja pažymėjo, kad įdomus buvo aštuntokių Aistės Beniušytės ir Emos Joneikytės pranešimas „Būrų vardai K. Donelaičio poemoje „Metai“. „Abiturientai skaitė akademinius pranešimus, kurių klausydamiesi galėjome pakartoti žinias apie K. Donelaitį“, – sakė J. Niūniavienė.

Pertraukėlėse tarp pranešimų skambėjo baroko epochos muzika, kurią atliko fleitininkių ansamblis, Stasio Šimkaus melodija „Kur bakūžė samanota“, kurią atliko Žygimantas Danauskis, bei kiti kūriniai.

Valerija KVEDARAITĖ

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode