Darom/juosta
Parodoje – Mažeikių krašto menininkai

Lapkričio mėnesį Telšių menų inkubatoriaus galerijoje vyko II respublikinė taikomosios tautodailės paroda-konkursas „Iš Džiugo sakmių“.

Šioje parodoje buvo eksponuojama 110 menininkų iš visos Lietuvos darbų – kalvių, pynėjų bei medžio drožėjų darbai, keramika, pirštinės, Užgavėnių kaukės, tautinis kostiumas, riešinės, veltinis, audiniai, juvelyrika, juostos, karpiniai. Kiekvienas autorius konkursui pateikė po 5 taikomosios tautodailės kūrinius. Tarp gausaus būrio tautodailininkų buvo ir mažeikiškiai: V. Mikuckis, A. Bliudzukienė, A. Monstavičienė, D. Kučinskienė, D. Jankuvienė, S. Švedienė, V. Šopauskas, L. ir A. Brazauskai, G. ir A. Girskiai, R. ir V. Ramanauskai, L. Zvėgaitė, V. Abromavičienė, J. Kaleckienė, D. Juškienė, I. Jurgelienė.

 

Lapkričio 28 d. parodos uždarymo metu paskelbti nugalėtojai. Konkurso pirmoji vieta  – Vitenė Repšienė iš Biržų rajono už šiaudinius sodus, antroji vieta atiteko mažeikiškiams tošininkams Raimondai ir Vytautui Ramanauskams, trečioji – Genovaitei Baltrušaitienei iš Raseinių už rankdarbius. Specialiais prizais apdovanoti ir trys mažeikiškiai: kalvis V. Mikuckis, vėlėja V. Abromavičienė, medžio drožėjas V. Šopauskas. Visiems konkurso dalyviams įteiktos padėkos bei parodos-konkurso katalogai.

Savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode